6 הסיבות הקריטיות שמחייבות אותך לקרוא את הספר "שיווק בעידן דיגיטלי"

שלא תהיינה טעויות: אף אחד מאיתנו לא מחזיק בידע המושלם להכל. גם לא לחלק מהתיאוריות או המיומנויות. אבל בעידן של שיווק מוטה טכנולוגיה, תגים, סקריפטים, טריקים וטריגרים – כשאנשים שעוסקים בזה כל היום מרכזים עבורך את כל מה שחשוב וגם מבררים איך אפשר לנצל את הטכנולוגיה לעשות מה שאנחנו רוצים ולא להיפך – זה כנראה מסמך שחייב להיות גם על המדף שלך. הנה 7 הסיבות שבגינן אתם חייבים לתמוך בספר הזה.
(www.jumpstarter.co.il/dmb)

post-image-369-LS

 1.      הוא באמת אפקטיבי ויעיל: הוא יהיה רלוונטי למה שאתם עושים ביום-יום,
אם שיווק הוא חלק מהמשימות שלכם (או כולן). הספר לא רק סוקר את מגמות הדיגיטל, אלא מסביר איך, מתי ולמה עלינו להשתמש בכלים ובשיטות מסוימות – ואיך זה מקדם אותנו. פשוט לייעל, אמרנו?

 2.      הוא ילמד אתכם לשלוט במגוון ערוצים בו-זמנית בלי ללכת לאיבוד.
אחד האתגרים של אנשי שיווק הוא איך מתמרנים ועושים אינטגרציה בין פעילויות שיווק בערוצים או כלים שונים. לאורך הספר אנחנו מנסים לחבר בין הדברים כך שזה פשוט "יעשה שכל" ותוכלו להבין מה מתחבר למה.

 3.      הוא ילמד אתכם איך לשחק עם הכסף
אתם תדעו מתי כדאי לשים את מירב התקציב על ערוץ בודד (ולמה) ומתי לחלק אותו בין ערוצים שונים, איך לחלק ואיך מנסים לייצר עלות-תועלת טובה יותר.

 4.      הוא יעזור לכם להרים את העסקים שלכם בלי להיות תלויים באחרים
גם אם יש לכם עסק צדדי וגם אם החברה שלכם היא הבונבוניירה: כשיש ידע כל כך רחב, מפורט ומסודר – לא יוכלו למכור לכם שירותים שלא יביאו לכם מקסימום תועלת.

5.      תוכלו לעכל אותו בקצב ובזמן הנוח לכם. ביס אחרי ביס
הספר מנסה לארגן את המידע כך שבסדר היום העמוס שלכם תוכלו להגיע במהירות לפרק הנכון ולהסבר שיפתח לכם את הראש לגבי הפעילות השיווקית שאתם עושים באותו רגע.

6.      הוא פשוט יהפוך אתכם לאנשי שיווק טובים יותר
הספר ינסה ללמד אתכם איך לחשוב דרך העיניים של הלקוח  (גם אם אתם הלקוח) ולהתאים את הפעולות כך שגם ייצרו תוצאות וגם "ידברו" אליו.

אם אתם רוצים להפוך לאנשי מקצוע טובים יותר, לדעת איך לשווק את העסק שלכם או לסייע ללקוחות שלכם, וגם לתמוך במאמץ להפוך את עולם השיווק בעברית למאורגן יותר – תנו את קולכם כאן ושריינו את העותק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים